O nas

Zespół Antares występuje od 2010 roku. Ma siedzibę w woj. mazowieckim. Jest grupą działającą w ramach Agencji Usług Muzycznych Radka Świderskiego, doświadczonego muzyka – wokalisty i multiinstrumentalisty, a także kompozytora, który profesjonalnie przygotował zespół do występów artystycznych i niekiedy też z nim występuje.
Zespół Antares specjalizuje się w obsłudze muzycznej imprez, głównie wesel, grając do tańca covery znanych piosenek z rożnych okresów; przebojów, które gwarantują dobrą zabawę. Wykonywane przez grupę muzyczną piosenki wzbogacone są drugimi głosami, chórkami, ciekawymi akcentami i znakomicie sprawdzają się w tańcu. Zespół próbuje także swych sił, komponując własne utwory. Przykładem tego jest autorska kompozycja ‘Weselny tort”, która powstała na potrzeby tegoż punktu wesela i znakomicie sprawdziła się na imprezach weselnych.
Mocnymi i niezaprzeczalnymi atutami zespołu są: profesjonalne, głębokie wokale, wirtuozeria instrumentalna, zwłaszcza instrumentów klawiszowych, połączona z umiejętnością improwizacji i wprowadzania własnych pomysłów muzycznych, prowadzenie konferansjerki i zabaw z wyczuciem, smakiem, dużą dozą humoru, a także otwartością i umiejętnością dostosowania się do sytuacji.
Mimo dużej ilości eventów, zwłaszcza wesel (choć występujemy także na balach sylwestrowych i imprezach firmowych), którym zapewnialiśmy naszą muzykę, zawsze staramy się pozostawić jak najlepsze wrażenia, aby niezapomniane chwile wspaniałych imprez, niezależnie czy dla 30 czy 500 osób, na długo pozostały w pamięci.
Wszystkie „nasze” Młode Pary oraz gości, którzy bawili się przy naszej muzyce gorąco pozdrawiamy! A przyszłym Parom serdecznie się polecamy 🙂